Rychlý INTERNET pro Mělník a okolí

Uživatelská sekce


>> OSTATNÍ SLUŽBY


HARDWARE
Nabízíme, dodáváme a instalujeme produkty většiny světových značek.

SOFTWARE
Nabízíme produkty většiny světových i českých producentů software. Jsme OEM partnerem firmy Microsoft. Odborně Vám poradíme při výběru vhodné aplikace pro Vaše potřeby a provedeme její instalaci.

SÍTĚ
Provedeme návrh a následnou realizaci počítačové sítě LAN s operačním systémem Linux, Windows NT a Novell Netware. Zajistíme jejich údržbu a správcovství. Pro již existující počítačové sítě a pracoviště zajišťujeme servis na základě servisních smluv koncipovaných podle konkrétních požadavků uživatelů.

KOMUNIKACE
Zajitíme Vám připojení na Internet. Navrheneme optimální formu prezentace na Internetu, zajistíme její realizaci a provoz (www stránky, virtuální obchodní dům, busines to busines stránky atd.) Zařídíme registraci Vaší domény i WWW strany. Vytvoříme Váš vnitropodnikový informační systém (Intranet/Extranet) s možností propojení na www stránky.

SERVISNÍ SLUŽBY
Na všechna námi dodávaná zařízení poskytujeme nadstandardní záruční a pozáruční servis formou hot-line. Servisní zásah do 24 hodin od nahlášení poruchy. Nabízíme možnost uzavření servisních smluv, které vám zajistí pravidelnou údržbu a kontrolu všech Vašich počítačů.

WWW APLIKACE A JEJICH PROVOZ
Informace o výrobě WWW stránek, webhostingu , serverhostingu a dalších služeb spojené s provozem internetových/intranetových aplikacích naleznete na www.topline.cz .